DIY : Bebek Hırka Modelleri – Orgumodellerimiz Com – Medium

Bebek Hırka Modelleri:

Bebek hırkaları, annelerin bebekleri için en çok tercih ettiği giysiler arasında yer alır. Örgü yelek modelleri arasında yer aldığı için, bebeklerin kış boyunca daha iyi korunmasını sağlar. Özellikle anneler kışın bebeklerini ne şekilde koruması gerektiğini kara kara düşünebilir. Örgü yelek modelleri sayesinde ekstra koruma sağlanırken, bebeğin daha rahat bir biçimde tutulması sağlanacaktır. Üstelik bebek hırkaları diğer ürünlere göre daha ekonomik şekilde ortaya çıkarılabilir. Bu nedenle de annelerin vazgeçemediği giysi seçeneklerine dönmüş durumdadır.

Tığ İşi Bebek Yelekleri:

Tığ işi bebek yelekleri hemen hemen her yaştaki bebek için uygun olan modeller arasındadır. Bu alanda tercih edebileceğiniz birbirinden farklı modelde yelek modeli bulunur. Bebeklerinizin daha iyi korunmasına olanak sağlayan bu modeller birkaç adımda ortaya çıkarılabilecek giysiler arasında yer alır. Bu nedenle de sık sık tercih edilirken, bebek giysisi çözümünü kökten sona erdirmiş durumdadır. Tığ işi örgü modelleri arasında rahatlıkla yapabileceğiniz pek çok modele rastlayabilirsiniz. Bunlardan yola çıkarak bebeğinizin bu en önemli döneminde onlar için ortaya iyi parçalara çıkarmanız mümkün olacaktır.

Motifli Yelekler:

Bebek yeleklerini hareketlendirmek için tercih edilen motifler günümüzde bir hayli yoğun olarak yeleklerde yer almaktadır. Özellikle bebek yeleklerini daha sevimli bir hale getiren bu yelekler sayesinde, ortaya çıkarılan yeleğin diğerlerinden daha farklı olması mümkün olacaktır. Araba, çiçek, yıldız, hayvan figürleri gibi pek çok şey bebek yeleklerinin üzerinde kullanılabilir. Bunlardan farklı olmak üzere bebeğin baş harfinin yer aldığı bebek yelekleri üzerinde de durulabilir. Bu sayede bebeğe özgü olarak bir yelek ortaya çıkarılırken, sürekli hatıra olarak saklanabilecek bir model yapılmış olacaktır.

Bademli Bebek Yelekleri:

Her geçen gün bebek yelekleri modellerinin arasına yeni alternatifler eklenmeye devam ediyor. Bademli model olarak bilinen modelde tıpkı bunlardan biridir. Oldukça farklı ve sevimli gözüken bu model sayesinde, bebekler için daha özgün bir tasarım ortaya çıkarılabilir. Dantel örnekleri ile de oluşturulabilecek bu model, bebekler için renkli tasarımlar arasında yer alacaktır. Bu modelleri rengarenk tasarlayarak oldukça sevimli bir görüntü ortaya çıkarmak mümkündür.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here